HUBNUTÍ PRO ŽENY

V Novém Boru

POSILOVÁNÍ A ZPEVŇOVÁNÍ POSTAVY

Flowin


Moderní tréninkový systém flowin dokáže nahradit veškeré fitness aktivity.

Je založen na přirozených plynulých pohybech bez zatížení kloubů či doskoků a využívá pouze hmotnost vlastního těla-

Jedná se o cvičení, které zpevňuje především vnitřní svaly středu těla (core) upínající se na pánev a obratle.

Základem tohoto cvičení je velká černá gumová podložka (ped) spolu s další sadou menších podložek. To jsou plastová kola či ovály, která slouží na potřeby rukou (podložka handy), nohou (podložka footy), kolenou či loktů (kneečka). Flowin je zkrátka zaostřen na svaly, o kterých ani nevíte. 

BosuBOSU je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku.

Základem cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou.

Hlavní přednosti:

Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti zad a šíjových svalů.

TRX


Co je TRX?

Jde o speciálně vyvinutý závěsný systém sestávající se ze dvou stejně dlouhých pevných popruhů o stavitelné délce, které jsou zakončeny madly pro ruce nebo nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce a druhá je zavěšena na TRX.