HUBNUTÍ PRO ŽENY

V Novém Boru

LEKCE S TRENÉRKOU

Proč cvičit s trenérem ?

Trenér je tu pro vás. Pomůže vám k vámi zvoleným cílům, snaží se vás motivovat a hlavně jste pod neustálým odborným dohledem.

.Lidé často říkají: "Je to drahé a zbytečné". Avšak nic není zbytečné, pokud jste schopni utratit stovky a tisíce za zázračné diety a úžasné stroje a pořád vidíte, že to nikam nevede.


Cvičební plán na míru

Pravidelný pohyb je nejlepší předpoklad pro dlouhodobé udržení zdravého životního stylu. Osobní trenér je vzdělan v oboru tak, aby uměli vytvořit cvičební plán na míru pro každého. A to jak pro člověka s nadváhou, který nemůže příliš zatěžovat klouby, aby nedošlo ke zranění, ale také pro vrcholové sportovce, aby se jejich sportovní výkon dále zlepšoval. Cvičební plán Vám umožní zatížit pohybový aparát rovnoměrně a se zaslouženými dny odpočinku k načerpání dalších sil.

Motivace

Jste unavení z práce a máte chuť zůstat doma u televize? Právě v těchto dnech, kdy se cítíte slabí a Vaše osobní motivace je v nedohlednu, se můžete spolehnout na osobního trenéra. Skvělý osobní trenér je schopný dát svým klientům duševní a emoční náboj, stejně jako dobrý psycholog. Měl by mít schopnost lidi přečíst a vědět, jak je správně namotivovat. Tato schopnost by měla být velkou prioritou pro výběr osobního trenéra, zvlášť pokud sami nemáte příliš silnou vůli

Neznáte vlastní tělo

Řada lidí kteří se cvičením začínají nemá ponětí, co jejich tělo potřebuje. Zkušení osobní trenéři nejsou jen v harmonii s vlastním tělem, ale mají i řadu zkušeností se všemi různými typy. Na základě osobní schůzky a konzultace s Vámi za chvíli zjistí a doporučí Vám vyzkoušet správný cvičební plán zaměřený správným poměrem na silový trénink, kardio cvičení nebo nutričně vyváženou stravu, a tím Vás popostrčí dopředu k dosažení Vašich stanovených cílů.