KARDIO ZONA

Běžecký pás


Chcete shazovat kila? Běhejte na pásu!

Rozhodli jste se konečně začít něco dělat s tím, jak vypadáte? Chcete zhubnout pár kilo, a chtěli byste začít běhat? Běhání je považováno za skvělý způsob jak zhubnout a celkově zpevnit postavu.

Běhání jako sportovní disciplína je člověku velmi přirozená a v současné době je na svém velkém vzestupu.

Horizontální rotoped


Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla.

Crosstrainer


Crosstrainer se těší stále větší oblibě v oblasti aerobních trenažerů.

Na rozdíl od většiny z nich ale dokáží zapojit téměř všechny hlavní svalové partie horní i spodní poloviny těla současně. Jde vlastně o několik přístrojů v jednom. Eliptický trenažér tak účinně nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další stroje a navíc je mnohem šetrnější k vašim kloubům a zádům. 

Pro koho je určen crosstrainer?

Jelikož při cvičení nedochází k jednostrannému přetahování kloubů a je šetrný k zádům je ideální nejen pro ty, kteří touží po celkovém zpevnění těla ale i pro starší osoby, které potřebují pohyb nezatěžující kloubní aparát.

Hlavní přednosti:

  • výrazně podporuje spalování tuků
  • efektivně posiluje svaly nohou, stehen a hýždí.
  • efektivně posiluje svaly rukou, ramen a břicha.

Summit schody


 

Velmi účinný profesionální fitness trenažér simulující zatížení partii jako při chůzi do schodů nebo výpadů s činkou.

Summit schody jsou nejlepší fitness přístroj na naše zadečky. Při pohybu do schodů se zadeček krásně zvedá a zpevňuje.

Náš jedinečný simulátor schodů v sobě kombinuje kardio trénink s posilováním dolní části těla, protože chůze do schodů je stále nejjednodušší a zaručený způsob, jak tyto svaly posílit. Cvičením navíc zapojíte také šikmé břišní svaly. Při pravidelném tréninku si zlepšíte kondici a aktivujete oběhový systém. Summit schody jsou šetrné k Vašim kloubům, protože nedochází k otřesům kolenních vazů.